Помогите пожалуйста)) ) Задание по укр. литературе

Помогите пожалуйста)) ) Задание по укр. литературеНужно тему и идею песен Цвіте терен, цвіте терен, А цвіт опадає, Хто в любові не знається, }2 Той горя не знає. А я, молоденька, Вже горя зазнала, }2 Вечероньки не доїла. Нічки не доспала. Візьму я крісельце, Сяду край віконця, Іще очі не дрімали, А вже сходить сонце. Хоч дрімайте, не дрімайте — Не будете спати, Десь поїхав мій миленький Іншої шукати. Нехай іде, нехай їде. Нехай не вернеться, }2 Не дасть йому Господь щастя, Куди повернеться. Очі мої, очі мої, Що ви наробили, Що всі люди обминали, А ви полюбили? и Сонце низенько, Вечір близенько, Спішу до тебе, Моє серденько. Ти ж обіцяла Мене любити. Ні з ким не знатись, Для мене жити. Серденько моє. Як ми обоє Кохались вірно. Чесно, примірно; Ой як я прийду. Тебе не застану, Зломлю рученьки — Жить перестану. «Ой прийди, прийди. Не вчиню кривди. Як буде кривда, Я буду винна. Ой прийди, прийди, Мій голубочку, Я впущу тебе У коморочку» . Ой як впускала, То й цілувала. Як випускала, Тяжко вздихала. и В кінці греблі шумлять верби, що я посадила, — Нема ж того козаченька, що я полюбила! Ой немає козаченька — поїхав за Десну: «Рости, рости, дівчинонько, на другую весну! » Росла, росла дівчинонька да й на порі стала, Ждала, ждала козаченька да й плакати стала. «Ой не плачте, карі очі, така ваша доля: Полюбила козаченька я, к місяцю стоя! Зелененькі огірочки, жовтенькі квіточки! Нема мого миленького, плачуть карі очки! Болять, болять мої очки, серденько понило. Не бачу я миленького — і діло не мило!»
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Полюбила козаченька я, к місяцю стоя! ----- Рости, рости, дівчинонько, на другую весну! » =>use condoms
Гость
хахахахахахахаххахахахахахахахахахах, ржачч.