Помогите, пожалуста, ответить на вопрос!!!!

Помогите, пожалуста, ответить на вопрос!!!!Обгрунтуйте думку про значення виникнення козацтва в культурному поступі укр. народу.
Прошу, PLEASE, у меня Комплексная контрольная работа по зар. литературе.!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У цій історичній ситуації роль духовного лідера народу взяло на себе козацтво — самобутній суспільний стан, який сформувався в XV—XVI століттях. Саме козацтво підхопило традицію національної державності, виступило захисником православної церкви, української мови. Всенародна війна за свободу України 1648—1657 рр. безпосередньо відбилася і на культурному житті. Патріотичні почуття, спільні походи, масове переселення — все це сприяло культурній інтеграції різних регіонів. У ході війни міцніла нова українська державність, що спиралася на козацькі традиції. Хоч Гетьманщина включала тільки частину національної території, але саме її існування вело до зростання національної самосвідомості.
Гость
интиреснно интиресно
Гость
Сама тоже самое спрашую!!
Гость
чё мы тут ругаемся!