Помогите пожалуйста придумать поздравление на английском языке с восьмым марта для учительницы. Даю двадцать баллов!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
We congratulate you on the class "имя, фамилия" Women's Day, the eighth of March! We wish you happiness, health, love in his personal life. Let this holiday you will remember for a long time