Помогите, пожалуйста, с переводом! He is late. He knows how much being late annoys me; then again he's probably doing it on purpose, expressly after what happened this morning.I hear the door chime and check my phone 12:05.Wit...

Помогите, пожалуйста, с переводом! He is late. He knows how much being late annoys me; then again he's probably doing it on purpose, expressly after what happened this morning.I hear the door chime and check my phone 12:05.Without looking, I knew it was him by the clumpy way that he walked.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Он опоздал. Он знает как меня раздражают опоздания,вероятно он делает это нарочно, особенно после того, что произошло этим утром. Я услышала звук дверных колокольчиков и посмотрела в телефоне 12:05.Не смотря, я знала что это он по его массивной походке, которой он шёл.