Помогите, пожалуйста с распечатками. Понимаю, много, но помогите,кто сможет. Заранее БОЛЬШОЕ СПАСИБО!!!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)we have known each other for ages 2)they have been here since morning 3)the Browns have lived in London for two years 4)I have had my driving license since a month 5)I haven't eaten such a delicious dinner since I was born 6)we have been married for a year 7)their family have owned this land since they moved there
Гость
вон она сказал(а) это правельно