Помогите сделать похожий диалог Man:Can I take your order? Ann:I'd like a lerge cheeseburger,please. Man:Would you like anything to drink with that? Ann:An orange juice,please. Man:Is that eatin or takeaway? Ann:Take away,pleas...

Помогите сделать похожий диалог Man:Can I take your order? Ann:I'd like a lerge cheeseburger,please. Man:Would you like anything to drink with that? Ann:An orange juice,please. Man:Is that eatin or takeaway? Ann:Take away,please. Man:That's £3.89,please. Ann:Here you are. Man:Thank you.Enjoy your meal. Ann:Thank you.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A: Can I take your order? B: Yes, I'd like the steak, please. A: Would you like anything to drink with that? B: I'll have an Apple juice, please. A: Is that eatin or takeaway? B: Take away, please. A: That's £10.00, please. B: Here you are. A: Thank you. Goodbye. B: Goodbye.