ПОМОГИТЕ СОСТАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЕ, ПОЖАЛУЙСТА!!♥♥ 1) fit 2) to 3) because 4) she is 5) goes 6) every week 7) she 8) the gym

Гость
She is fit because she goes to the gym every week (4-1-3-7-5-2-8-6)