Помогите составить вопросы по англиски из этих слов Why ! did the children want to talk about? What ! did Stuart want to skip History and other subjects? What things ! did Stuart w...

Помогите составить вопросы по англиски из этих слов Why ! did the children want to talk about? What ! did Stuart want to skip History and other subjects? What things ! did Stuart want to taik about? Why? выберите слова по смыслу подхадящие из столбиков
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
why clokc no fif two