Поставить предложения в отрицательную и вопросительную форму. He opened the window before glasses. Ann translated a lot of foreign letters at the office last weekHe opened t

Поставить предложения в отрицательную и вопросительную форму. He opened the window before glasses. Ann translated a lot of foreign letters at the office last weekHe opened t he window before glasses.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.He didn*t open... Did he open... 2.Ann didn*t translate... Did Ann translate...