Потрібна теорема і доведення про описане навколо трикутника коло. Може є в когось?
Ответ(ы) на вопрос:
Теорема. Центр кола, описаного навколо трикутника, є точкою перетину перпендикулярів до сторін трикутника, проведених через середини цих сторін. Доведення нескладне.. . намалюйте трикутник, опишіть коло навколо нього. О- центр кола. Сполучіть О з вершинами трикутника. Тоді розглянути трикутник АОВ. Він рівнобедрений, бо ОА = ОВ як радіуси. Проведемо медіану, а в рівнобедреному трикутнику медіана є і висотою. Значить, точка О лежить на серединному перпендикулярі до сторони АВ. Аналогічно розглядаємо трикутники АОС і ВОС... .
Теорема. Центр кола, описаного навколо трикутника, є точкою перетину перпендикулярів до сторін трикутника, проведених через середини цих сторін. Доведення нескладне.. . намалюйте трикутник, опишіть коло навколо нього. О- центр кола. Сполучіть О з вершинами трикутника. Тоді розглянути трикутник АОВ. Він рівнобедрений, бо ОА = ОВ як радіуси. Проведемо медіану, а в рівнобедреному трикутнику медіана є і висотою. Значить, точка О лежить на серединному перпендикулярі до сторони АВ. Аналогічно розглядаємо трикутники АОС і ВОС...
О чем именно теорема? О радиусе описанной окружности или о чем то другом?