Пожалуйста переведите, очень надо :*

Пожалуйста переведите, очень надо :*"2 года я занималась хореографией и фортепьяно. Также занималась легкой атлетикой, но быстро бросила. Из домашних животных есть: кот, собака, попугай и рыбки. Из школьных предметов люблю русский язык и экономику. Очень рада что поступила в ПАМТ."
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I have been studying choreography for two years. Also i studied track and field athletics, but quickly quitted it. I have the cat,dog,parrot and home fish. From school classes i like russian language and economics. I am wery greatful for entering PAMT. Примерно так)
Гость
2 years I was engaged in a choreography and a piano. Also was engaged in track and field athletics, but has quickly thrown. From pets is: a cat, a dog, a parrot and small fishes. From school subjects I love Russian and economy. It is very glad that has arrived in ПАМТ
Гость
2 years I was engaged in a choreography and a piano. Also was engaged in track and field athletics, but has quickly thrown. From pets is: a cat, a dog, a parrot and small fishes. From school subjects I love Russian and economy. It is very glad that has acted{arrived} in ПАМТ
Гость
зайди на on line там переведёт только язык выбери