Пожалуйста напишите по английски этот текст: Она классная, добрая и весёлая! Ещё она моя лучшая подруга. У вики чёрные волосы, голубые глаза, она высокая но чуть меньше меня.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
She is cool, kind and happy. And she is my best friend. Vika has black hair, blue eyes, she is tall, but shorter than me.
Гость
She's great, kind and fun! She is also my best friend. Vika has a black hair and blue eyes. She is tall but a little less than me.