Пожалуйста помогите завтра и здавать!!! Надо ответить на вопросы чтобы получился диолог. Ну вопщем просто ответить надо очень срочно!!!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 I have been in Spain and I really liked it. I'd like the weather in Spain 2  I   visited Spain   with my parents 3 Not long, one week 4 The weather was sunny ,the sun was very bright 5I get by plane and I think it's the best transport 6In the hotel 7 The park and аквапарк(хз как пишется переведи)  8 Swimming  9 Yes i want 10 Irland