Прошу помогите! Write a covering letter for a job. Expand the words in each sentence below. See the example. There are two marks per sentence. Dear / or / Dear Sir or Madam I / writing / reply / advertisement for tran...

Прошу помогите! Write a covering letter for a job. Expand the words in each sentence below. See the example. There are two marks per sentence. Dear / or / Dear Sir or Madam I / writing / reply / advertisement for translators. I / a degree / French and German. I / available / start work straight away. I / my CV / requested. I / forward / hearing / you soon. / faithfully
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Уважаемый / или /Уважаемый сэр или мадамЯ / пишу / ответить / реклама для переводчиков. Я / высшее / французский и немецкий. Я / имеется / начать работу прямо сейчас. Я / резюме / просила. Я / вперед / слуха / вам в ближайшее время. / верно