Ребята , кто знает английский , пожалуйста , напишите правильные ответы . Заранее , спасибо !

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)Are now believed to make 2)are expected to pay 3)would be told to wear 4)it is known to be 5)were rarely seen 6)is often suggested 7)незнаком точно 8)is widely assumed to start 9)were thought to be killed 10)was used to think