Ребятки, спасите! Допоможіть.Визначте падіння річки, якщо атмосферний тиск у верхній частині становить 720 мм рт. ст.,  а в нижній 760 мм рт. ст.Обязательно отблагодарю ;)

Ребятки, спасите! Допоможіть. Визначте падіння річки, якщо атмосферний тиск у верхній частині становить 720 мм рт. ст.,  а в нижній 760 мм рт. ст. Обязательно отблагодарю ;)
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ищи перепад высоты  760-720=40 мм рт ст На каждые 10 м падает давление на 1 мм рт ст 40х10=400м   на 400м падает Удачи!