Реченя з словосполученням запитав учителя,т еплий хліб,радість хлопчика,високі гори,футбольне поле

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На нашому футбольному полі сьогодні проходив матч між 58-ю школою та нашою школою. З пекарні віє смачним тільки спеченим теплим хлібом. Цей радісний хлопчик щасливий тому,що йому подарували велику машинку.