Рішіть задачу будь ласка. З Дніпропетровська та Луганська відстань між якими 888км виїхали одночасно назустріч один одному два автобус. Перший рухався зі швидкістю 77км на годину другий -71км на годину. Через скільки годин вони...

Рішіть задачу будь ласка. З Дніпропетровська та Луганська відстань між якими 888км виїхали одночасно назустріч один одному два автобус. Перший рухався зі швидкістю 77км на годину другий -71км на годину. Через скільки годин вони зустрінуться
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 77 + 71 = 148 (км/ч) - скорость сближения 2) 888 : 148 = 6 (ч) - через 6 часов автобусы встретятся. Ответ: через 6 часов.