Рівень сексуальної поінформованості студентів????Доповідь!!Допоможіть !!!Плз!!!!Соціологія!!

Рівень сексуальної поінформованості студентів????Доповідь!!Допоможіть !!!Плз!!!!Соціологія!!Рівень сексуальної поінформованості студентів!!!!
Як Ви розумієте поняття Економічна культура!!!!
Процедурний розділ програми.Стратегічний план та опис процедур????
Мені треба реферати або доповіді!!!!Народ допоможіть будьласка!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
воцэ вже мэни ридна мова! чи в тэбэ нэмае маскальскои клавки чи шо?