Скласти пари речень з поданими именниками- неправда-правда, незгода-згода,недруг-не друг
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Неправда завжди перекрутиться на правду правда означає рішучість коли сумно друг прийде, хочеш сварки недруг мимо не пройде коли незгода прийде, тоді згода піде -Згода!-:промовив покупець.
Гость
Настільки часто кажемо неправду що вона вже стала правдою. Недруг буває кориснішим ніж друг. Памятай що за згодою завжди йде незгода.