SOS///Вопрос казахам.Кто хорошо знает свой язык.(См.вн)

SOS///Вопрос казахам.Кто хорошо знает свой язык.(См.вн)Мне сказали составить вопросы к ответам.Такие ответы;
1.Менын атым - Анар.
2.Менын отбасым бар.
3.Отбасым улкен.
4.Менын атам,ажем бар.
5.Олар - зейнеткерлер.
6.Аке-шешем жумыс естейде.
7.Менын отбасымтату турады.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.Сенын атын ким? 2.Сенын отбасын барма? 3.Сенын отбасын кандай? 4.Сенын отбасында кимдер бар? 5.Олар кмдер? 6. Аке шешен не истейди? 7.Сенын отбасын кандай?
Гость
1. Сенің атың кім? (Как тебя зовут) 2. Сенің отбасың бар ма? (У тебя есть семья? ) 3. Отбасың қандай? (Какая семья? ) 4. Сенің атаң, әжең юар ма? (У тебя есть дедушка, бабушка? ) 5. Олар кімдер? (Кто они? ) 6. Әкең не істейді? (Чем занимается папа? ) 7.Отбасың қалай тұрады? (Как живет твоя семья? )
Гость
а где вопрос?