СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, буду очеень благодарна . Надо поставить глаголы в правильной форме, либо в Present Simple, Present Perfect или Past Simple A: (fly)___you ever ___ in aballoon ? B: Yes ,I have .I (fly)___ in one om ...

СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА, буду очеень благодарна . Надо поставить глаголы в правильной форме, либо в Present Simple, Present Perfect или Past Simple A: (fly)___you ever ___ in aballoon ? B: Yes ,I have .I (fly)___ in one om my 21st birthday . A:What (be) __ it like ? BI loved it , but (not do) ___it since .
Гость
Использую таблицу неправильных глаголов !
Гость
Have you ever flown in a balloon? Yes I have. I flew in one on my 21st birthday  What was it like? I loved it , but I haven't done it since .