Срочно! За 10 балов решите химические задания, пожалуйста!

Срочно! За 10 балов решите химические задания, пожалуйста!Срочно!!!Помогите решить задание! 10 балов обеспечено! Просьба ерунды не писать! Задания на украинском языке:
1)В результаті взаємодії 10,4 г тривалентного металу з хлором утворилося 31,7 г солі. Який це метал?
2) Обчислити масу червоного залізняку, що містить 25% пустої породи, потрібного для добування 1,5 кг чавуну, в якому масова частка Феруму становить 95%.
3)Підібрати коефіцієнти способом електронного балансу.
Fe+HNO =Fe(NOз)з+NO2+H2O
4)Як і чому змінюються відновні властивості елементів із збільшенням порядкового номера у головній підгрупі ІІ групи?
5)Скласти рівняння реакцій у молекулярній та іонній формах, у процесі яких відбуваються такі перетворення:
3+
а)Fe ...=Fe(OH)з....
б)Al20з....=AlO2....
2+
в)CaO....=Ca....
Решите, пожалуйста, кто что может!!!!Очень надо!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 2Ме + 3Сl2 = 2МеСl3 n(Ме) =n(МеСl3) 10,4/х = 31,7/(х+106,5) Х= 52 г/моль Значит металл хром. 3) 1 Fе0 -3е=Fe3+ 3 N5+ +е=N4+ Fе +6НNО3 = Fе (NО3)3 + 3NО2 + 3Н2О А в остальных некоторые детали не понятны. Не секу в языке, а вот батя легко разговаривает. Сами с Украины.