Цитатна характеристика Яви и Павлуши з твору "Тореодори з Васюкивки"не меньше 3 ци?

Цитатна характеристика Яви и Павлуши з твору "Тореодори з Васюкивки"не меньше 3 ци??ат
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ява Рень і Павлуша Завгородній — звичайні школярі-підлітки, що мешкають у селищі Васюківка, бешкетники, фантазери та «зривщики дисципліни», «найкращі друзяки і напарники». Гострий на язик дід Салимон каже про них: «Одно… Ява і Павлуша пішли. От хлопці! Орли! Соколи! Гангстери, а не хлопці! Нема на них буцегарні»