У 90-х роках ХХ століття відомий український учений-географ Ф. Д. Заставний, аналізуючи геополітичне положення України, виділяв наявні «геополітичні пастки» (Крим, Придністров’я, Одещина, Донбас). Чому вчений так назвав ці райо...

У 90-х роках ХХ століття відомий український учений-географ Ф. Д. Заставний, аналізуючи геополітичне положення України, виділяв наявні «геополітичні пастки» (Крим, Придністров’я, Одещина, Донбас). Чому вчений так назвав ці райони? Які, на Вашу думку, проблеми і перспективи їх розвитку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На русском напиши тут многие не понимают ваш язык