У хлопчика було 10 білих українських монет.Доведи що серед них є принайні 4 однакові монети

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Білі українські монети - це 1 коп, 2 коп, 5 коп якщо кожної з монет менше, ніж 4, то  3 по 1 коп + 3 по 2 коп. + 3 по 5 коп = 9 монет щоб монет стало 10 , потрібно узяти ще одну якусь монету чи 1 коп., чи 2 коп, чи 5 коп. Отже таких монет стане 4.