У першому мішку в 2 рази більше картоплі, ніж у другому. Якщо з першого мішка перекл

У першому мішку в 2 рази більше картоплі, ніж у другому. Якщо з першого мішка перекласти в другий 10 кг, то кількість картоплі в мішках стане однаковою. Скільки кілограмів картоплі було в другому мішку?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                   Было    Стало 1 мешок -  2х кг     2х - 10 2 мешок -   х кг        х + 10 2х - 10 = х +10 2х - х = 10 + 10 х = 20  Відповідь: у другому мішку було 20 кг картоплі