Від пристані «Київ» до пристані «Кременчук» ви­ рушив теплохід, і одночасно назустріч йому від при­ стані «Кременчук» вирушив катер. Теплохід рухався зі швидкістю ЗО км/год, а катер — зі швидкістю 24 км/год. Через 5 год вони зу...

Від пристані «Київ» до пристані «Кременчук» ви­ рушив теплохід, і одночасно назустріч йому від при­ стані «Кременчук» вирушив катер. Теплохід рухався зі швидкістю ЗО км/год, а катер — зі швидкістю 24 км/год. Через 5 год вони зустрілися. Знайди відстань між пристанями
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
V1=30 км/час V2=24 км/час t=5 час S=? 30 км/час+24 км/час=54 км/час (скорость сближения) 54 км/час*5 час=270 км (между пристанями) (S=Vt) Ответ: расстояние между пристанями 270 км