Випиши з підручника Літературне читання 5 речень з однорідними другорядними членами речення вираженими прислівниками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гарно і весело на дворі: прийшла весна. Мої рідні завжди зустрічають мене відкрито та щиро. Птахи на дворі співають дзвінко і мелодійно. Послухав я пісню українську і на серці стало любо та легко. У моєї бабусі вдома завжди привітно і гостинноⒶ.