Write pronaus instead of nouns i m going to write A TEST I go for a walk with MY FRIENDS MY MOTHER always understands me i often play with my little BROTHERНужно поменять на местоимения,выделенные слова

Write pronaus instead of nouns i m going to write A TEST I go for a walk with MY FRIENDS MY MOTHER always understands me i often play with my little BROTHER Нужно поменять на местоимения,выделенные слова
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
! it 2 them 3 she 4 him