Я на весених каникулах была в аквапарке петергофе с друзьями играла гуляля эти каникулы я провес на 5 но я очень скучала по школе перевести на англиский

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I was on spring break in the water park Peterhof with friends playing gulyalya these holidays I sag 5 but I really missed school
Гость
On spring holidays I was in aquapark in Petergof with friends we playing go walking this holiday I spend on 5 but I really missed school первый ответ не правельний