Як називають поверхні хребтів у Карпатах? Полонинами    бескидами         верховинами            переваламиСучасні Кримські гори переважно сформувалися в горотворчу епоху ? Герцинську      каледонську    байкальську     альпійс...

Як називають поверхні хребтів у Карпатах?  Полонинами    бескидами         верховинами            перевалами Сучасні Кримські гори переважно сформувалися в горотворчу епоху ?  Герцинську      каледонську    байкальську     альпійську
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поверхні хребтів називаюь полонини. Кримські гори утворилися в епоху альпійського горотворення.