З міста А в місто Б приїхав автобус. Автобус йшов із швидкістю 63 км/год. Приїхав через 8 год. На скільки треба збільшити швидкість автобуса щоб повернутись за 7 год?
З міста А в місто Б приїхав автобус. Автобус йшов із швидкістю 63 км/год. Приїхав через 8 год. На скільки треба збільшити швидкість автобуса щоб повернутись за 7 год?
Ответ(ы) на вопрос:
8*63=504 км відстань від А до В
504:7=72 км/год швидкість з якою треба повертатися
72-63=9 км/год треба збільшити швидкість
===========================================
Не нашли ответ?
Похожие вопросы