Задача: З 2.5 кг. соняшникового насіння виготовили 1.8 кг чистого насіння а) Скільки треба соняшника, щоб дістати 4.2 кг чистого насіння? b)Який відсоток маси насіння йде у відходи?
Задача: З 2.5 кг. соняшникового насіння виготовили 1.8 кг чистого насіння
а) Скільки треба соняшника, щоб дістати 4.2 кг чистого насіння?
b)Який відсоток маси насіння йде у відходи?
Ответ(ы) на вопрос:
а)
2,5 кг - 1,8 кг
х кг - 4,2 кг
х = 2,5*4,2/1,8 = 35/6 кг
b)
(2,5 - 1,8)/2,5*100 = 28%
а) Составим пропорцию:
2,5 кг подсолнечника - 1,8 кг чистого семени
х - 4,2 кг чистого семени
х=(2,5*4,2):1,8=10,5:1,8=105:18=(5 и 15/18) кг =(5 и 5/6) кг подсолнечника
б) Пропорция: 2,5 кг - 100%
1,8 кг - у%
у=(1,8*100):2,5=180:2,5=72% чистого семени
Тогда отходов будет 100%-72%=28%
Не нашли ответ?
Похожие вопросы