ЗАДАНИЕ 79 РЕШИТЕ ПОЖАЛУСТА ИН.ЯЗ СРОЧНО!!!

Гость
1) does 2) arrives 3) will write 4) are going 5) will go 6) will stop 7) do 8) will be 9) will have 10) doesn't 11) will come 12) will 13) am playing 14) does 15) will post)