Замест кропак устауте синонимы .запишыце наступныя словазлучэнни разам синонимами....паветра свежае ..чалавек моцны .,.задача легкая ...сабака злы ...дзяучынка идзе...сдед свежы,.внды моцныя...партфель легки...зима злая...восен...

Замест кропак устауте синонимы .запишыце наступныя словазлучэнни разам синонимами....паветра свежае ..чалавек моцны .,.задача легкая ...сабака злы ...дзяучынка идзе...сдед свежы,.внды моцныя...партфель легки...зима злая...восень идзе......Словы для даведки.новы.дужы.простая.сярдзиты .халодная.чыстые.грунтоуныя.няцяжки...крочыць.наступае.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
паветра свежае, чыстае чалавек моцны, дужы задача легкая, простая дзяўчынка ідзе, крочыць  след свежы, новы веды моцныя, грунтоўныя партфель легкі, няцяжкі зіма злая, халодная(сярдзітая) восень ідзе, наступае