Заповни артиклями де це необхідною. I am__ pupil.My__name is__Olena.I have__friend.Her__name is___Oksana.She is___my__classmate.We are at___school.This is___our___classroom.Look!__walls in__ classroom are__green. плиз!!!!!!!сро...

Заповни артиклями де це необхідною. I am__ pupil.My__name is__Olena.I have__friend.Her__name is___Oksana.She is___my__classmate.We are at___school.This is___our___classroom.Look!__walls in__ classroom are__green. плиз!!!!!!!срочно!!!!!!!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
I am a pupil. My name Olena. I have a friend. Her name is Oksana. She is my classmate. Wa are at school. This is our classroom. Look! Are walls in classroom are green.