Завтра контра поможіть!!!!!Твір(не багато 0,5-2 сторінки)(одну тему на вибір): 1)зображення героїчних і трагічних сторінок вітчизняної історії в українських думах і історичних

Завтра контра поможіть!!!!!Твір(не багато 0,5-2 сторінки)(одну тему на вибір): 1)зображення героїчних і трагічних сторінок вітчизняної історії в українських думах і історичних піснях. 2)образ української жінки в історичних піснях думах марусі чурай 3)як народилась українська дума і пісня