Зробити синтаксичний розбiр речень. Пiднялися крила сонних вiтрякiв, i черешню бiлу вiтер розбудив. Ми зайшли до хати, коли згустилися першi сутiнки. На травi роси немае ,дим

Зробити синтаксичний розбiр речень. Пiднялися крила сонних вiтрякiв, i черешню бiлу вiтер розбудив. Ми зайшли до хати, коли згустилися першi сутiнки. На травi роси немае ,дим прослався над селом, землю ластiвка черкае розтривоженим крилом.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!