- Дос табу оай ма? – депті арт баласынан. - Ата, дос табу аылдыа оай, аымаа иын. - Жо балам, мірде дос табу аылдыа иын, аымаа оай. Аылдыны досы аз, асы кп.Ал аыматы досы п б

- Дос табу оай ма? – депті арт баласынан. - Ата, дос табу аылдыа оай, аымаа иын. - Жо балам, мірде дос табу аылдыа иын, аымаа оай. Аылдыны досы аз, асы кп.Ал аыматы досы п б оланымен, жасылыы аз.Есіде болсын; досты аылды болса, зі дана баласы досы бала балса, зі шала боласы. Адама аыл беретін - адал дос.артты мына сздерінен кейін бала дос, досты туралы біраз ойланып жрді. Переведите пожалуйста!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
там написано утро это клавиатура исправила