1. Are you thirsty? 2. What does Jack want to do?3. Which hairdryer are you going to buy?4. The Belair campsite is awful.5. Why are they wearing shorts?6. Do you like Hannah Brown?a. I know. We aren't going to stay there.b....

1. Are you thirsty? 2. What does Jack want to do? 3. Which hairdryer are you going to buy? 4. The Belair campsite is awful. 5. Why are they wearing shorts? 6. Do you like Hannah Brown? a. I know. We aren't going to stay there. b. The Bran 66. It's got the best rating. c. Yes, I'mgoing to have some juice. d. They're going to play tennis. e. I'm not going to tell you f. He's going to do on the roller coaster. соедените приложения. или хотябы переведите. пажалуста.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Вы испытываете жажду? 2. Что Джек хочет сделать? 3. Какой фен вы собираетесь покупать? 4. Кемпинг Belair ужасен. 5. Почему они носят шорты? 6. Нравится ли вам Ханна Браун? A. Я знаю. Мы не собираемся там оставаться. B. The Bran 66. У него лучший рейтинг. C. Да, я буду есть сок. D. Они будут играть в теннис. E. я не собираюсь говорить тебе F. Он будет делать на американских горках.