1. Довести, що твір «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного є соціально-психологічним романом. 2. Пояснити, чому Нечуй-Левицький у повісті «Кайдашева сім’я» зобразив нетипові стосунки в українській родині. 3. Що об’єдн...

1. Довести, що твір «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного є соціально-психологічним романом. 2. Пояснити, чому Нечуй-Левицький у повісті «Кайдашева сім’я» зобразив нетипові стосунки в українській родині. 3. Що об’єднує оповідання Бориса Грінченка «Каторжна» та «Дзвоник» і творчість Діккенса? 4. З якою метою у другій половині ХІХ століття І. Карпенко-Карий та М. Старицький звертались у своїх творах «Сава Чалий» та «Оборона Буші» до теми історичного минулого часів українсько-польського протистояння ? Що ще, окрім тематики, поєднує ці твори? і це все треба щоб кожне завдання було окремим твором
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) У романі порушено суспільно значущі соціальні проблеми, тому за характером він соціальний. Крім того, соціальні процеси зображено через психологію героїв, їхні думки, прагнення й переживання, звідси глибокий психологізм. Отже, це яскраво виражений соціально-психологічний роман. Поява соціально-психологічного роману засвідчує зрілість літератури й культури того чи того народу. Отже, жанр «Хіба ревуть воли» соціально-психологічний роман. Соціально-психологічний роман – роман, у якому суспільно значущі події і соціальні процеси передаються шляхом розкриття психології героїв, їх думок, прагнень і переживань. Основні риси жанру соціально-психологічного роману: — зображення людини в складних формах життєвого процесу; — багатоплановість сюжету; — охоплення долі ряду дійових осіб; — великий обсяг.