1. Як називаються числа, що використову¬ються для лічби предметів? 2. Скільки сант?

1. Як називаються числа, що використову¬ються для лічби предметів? 2. Скільки сант??метрів у одному дециметрі? 3. Яка найменша геометрична фігура? 4. Яка градусна міра розгорнутого кута? 5. Назвіть будь-який неправильний дріб. 6. Скільки кольорів має веселка? 7. Який прилад для вимірювання величини кута ви знаєте? 8. Сформулюйте ознаку подільності на 9. 9. Скільки вершин у куба? 10. Назвіть остачу від ділення 23 875: 2. 1. Скільки годин має доба? 2. Скільки дециметрів у одному метрі? 3. Яка геометрична фігура не має ні початку ні кінця? 4. Чому дорівнює кут у квадраті? 5. Назвіть чотири двоцифрові числа, які діляться на 7. 6. Скільки повітряних кульок було у П'ятачка з казки про Вінні-Пуха? 7. За допомогою якого приладу можна по¬будувати коло? . 8. Назвіть пять чисел, які діляться на 3. 9. Скільки сторін у квадрата? 10. Чому дорівнює периметр квадрата зі стороною?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Натуральные числа. 2. 10 см 3. Точка. 4. 180 градусов. 5. Неправильная дробь – это обыкновенная дробь, в которой числитель больше или равен знаменателю, то есть, если  m≥n, то обыкновенная дробь является неправильной. сейчас остальное решу. подожди.