1) Коли була написана і кому присвячена повість Марка Вовчка "Інститутка". 2) Який соціальний конфлікт покладено в основну повість "Інститутка"? 3) Як умові та вчинках Назара розкривається зростання самосвідомості трудового нар...

1) Коли була написана і кому присвячена повість Марка Вовчка "Інститутка". 2) Який соціальний конфлікт покладено в основну повість "Інститутка"? 3) Як умові та вчинках Назара розкривається зростання самосвідомості трудового народу. 4) Моє ставлення до Устини з повісті Марка Вовчка "Інститутка".
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)1859 Тарасу Шевченку 2)ставлення панів до простих людей, становище людей в ХІХ ст.