1. «Мартин Боруля» І. Карпенка-Карого — це: А комедія; Б трагедія; В драма; Г тра?

1. «Мартин Боруля» І. Карпенка-Карого — це: А комедія; Б трагедія; В драма; Г тра??ікомедія. 2. Хто з героїв твору до багачів горнувся, а на голоту дивиться згорда, хоч сам вийшов з бідноти («Хіба ревуть воли, як ясла повні?»)? А Чіпка; Б батько Чіпки; В Грицько; Г Максим. 3. «Польова царівна» — так назвав П. Мирний одну із героїнь роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?». Це: А Мотря; Б Галя; В Христя; Г баба Оришка. 4. В уривку: «Вона і перше любила пишно вбратись, а тепер навіть у будень носила шовкові хустки, дорогі й писані мудро, блискучі дротяні запаски, а важкі згарди гнули їй шию» сказано про: А Марічку з повісті «Тіні забутих предків»; Б Рахіру з повісті «Земля»; В Палагну з повісті «Тіні забутих предків»; Г Анну з повісті «Земля». 5. Тема влади землі над селянином розкрита у творі: А «Інтермеццо»; Б «Земля»; В «Лісова пісня»; Г «Камінний хрест». 6. З яким твором перегукується драматичний етюд О. Олеся «По дорозі в Казку»? А «Лісова пісня» Лесі Українки; Б «Мойсей» І. Франка; В «Момент» В. Винниченка; Г «Земля» О. Кобилянської. 7. Складний шлях пошуку ідеалу життя розкрито у творі: А «Момент»; Б «По дорозі в Казку»; В «Інфанта»; Г «Чари ночі». 8.«Шість прикмет має людина: трьома вона подібна на тварину, а трьома на янгола…» є епіграфом найвідомішого твору В. Під- могильного: А «Остап Шаптало» Б «Невеличка драма» В «В епідемічному бараці» Г « Місто» 9.«Учнівською» першою збіркою Б.-І. Антонича вважають А «Три перстені» Б «Зриви і крила» В «Вітражі й пейзажі» Г «Привітання життя» 10. Гасло «Геть від Москви! Дайош психологічну Європу» належить: А Олександру Олесю Б Володимиру Винниченку В Миколі Хвильовому Г Максиму Рильському.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1-Г 2-В 3-Б 4-В 5-Б  8-г 9-Г 10-В