1. На якія пытанні адказваюць словы, што называюць прадметы? 2. Для чаго служаць прыназоўнікі? Як яны пішуцца з іншымі словамі? 3. На якія пытанні адказваюць словы, што называюць предметы прадметаў? 4. На якія пытанні адказваюц...

1. На якія пытанні адказваюць словы, што называюць прадметы? 2. Для чаго служаць прыназоўнікі? Як яны пішуцца з іншымі словамі? 3. На якія пытанні адказваюць словы, што называюць предметы прадметаў? 4. На якія пытанні адказваюць словы, што называюць дзеянні прадметаў?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)хто,што 2)пишыцца асобна 3)прыметник 4)дзеяслоу