1) назовити причины революции 1848г во франции 2)какие мероприятия републики были направлены на укрепление демократии и смягчение социальных протеворечий.удалось ли правительству выполнить эти задачи ?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Першою причиною Лютневої революції У франції було різке загострення  класової боротьби в Період Липневої монархії між основними класами капіталістичної Франції -пролетеріатом і буржуазією. Економічна криза кінця 40-х років різко погіршила становище робітників. Друга загальна причина революції у Франції 1848 року,полягла у вузькості класової основи Липневої монархії.