1 номер Одне з чисел у 19 разів більше від другого,а їхня сума дорівнює 140.Знайдіть ці числа 2 номер У саду росте яблунь в 4 рази більше,ніж груш,скільки яблунь і скільки груш росте в саду,якщо яблунь на 15 більше

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 номер: 133 и 7 2 номер: 4х - количество яблунь х - количество груш 4х-х=15 3х=15 х=5 Ответ: Груш росло 5, а яблунь 20.