1) Площа ділянки, відведеної під огірки, становить 16,5 а, під помідори-на 3,6 а більше,

1) Площа ділянки, відведеної під огірки, становить 16,5 а, під помідори-на 3,6 а більше,ніж під огірки, а під капусту-на 4,2 а менше, ніж під помідори. Яка загальна площа ділянки, відведеної під овочі? 2) Швидкість моторного човна в стоячій воді становить 18,4 км/год. Знайдіть швидкість човна за тєчією річки, якщо його швидкість проти течії річки дорівнює 16,2 км/год.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. сначала узнаем сколько под помидоры для этого нужно  16,5+3,6= 20,1  Потом узнаем сколько для капусты для этого нужно  20,1 - 4,2=15,9  а теперь узнаем все  16,5+20,1+15,9=52,5