1. Працелюбний Дмитрик підрахував добуток (у першому множ¬ни¬ку 100 цифр 3, а у другому — 99 цифр 3 і одна цифра 4). Яка перша цифра числа, що він отримав? Не забудь обґрунтувати відповідь.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Нехай перше число а, тоді друге число а + 1 Добуток рівен [latex] a(a + 1) = a^{2} + a[/latex] Остання цифра числа [latex]a^{2}[/latex] девять, остання цифра числа а 3. Отже відповідь рівна (9 + 3) по модулю десять = 2